projektor 2K !
SANYO XF1000 - najlepsze projektory na imprezy masowe
800x600 cm MEGA DUŻE EKRANY !
EKRANY
PROJEKTORY MULTIMEDIALNE-sprzedaż/montaż
NOWE PROJEKTORY SANYO XF !!
O Firmie
Kontakt
CENNIK podstawowy
PIOTR RUBIK
AKTUALNE REALIZACJE
RZUTNIKI SLAJDÓW-LOGO-PROFI !
Galeria zdjęć
Narady, zebrania, rozmowy z klientem nie mogą się obecnie obejść bez profesjonalnej prezentacji danych, w wersji wykresów, tabeli elektronicznej, demonstracji produktów w wersji filmowej, czy też interaktywnych pokazów multimedialnych. Aby przekonać, wyjaśnić, zademonstrować nie wystarczy już posługiwać się papierowymi ekranami, bambusowymi wskaźnikami, czy też statycznym rzutnikiem slajdów. Projektujemy i wdrażamy nawet najbardziej skomplikowane rozwiązania technologiczne, dlatego też wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt renomowanych firm aby sprostać wymaganiom naszych klientów.
 

CENNIK podstawowy

FIRMA AUDIO VISUAL Opole oferuje dwa podstawowe rodzaje obsługi imprez -pierwszy to obsługa z użyciem PROJEKTORÓW i zestawem ekranów (200x140 cm,340x260 cm,300x400 cm,330x440 cm,600x800 cm) oraz  zestawem do realizacji obrazu (mikser video,odtwarzacze DVD,kamery 3CCD z obsługą,pełne okablowanie )

-druga propozycja to obsługa z użyciem EKRANU DIODOWEGO(LED SCREEN) o wymiarze 300x400 cm -podwieszanym na konstrukcji aluminiowej (słupy o wysokości 8 m).

Ceny zależą od indywidualnie ustalonej stawki w zależności od stopnia trudności realizacji imprezy oraz czasu jej trwania i zaczynają się od 1200zł -do 1800zł przy użyciu projektorów .(ceny NETTO)

Ceny dotyczące ekranu diodowego zaczynają się od 5000zł za pierwszy dzień obsługi.(ceny NETTO)

TRANSPORT to od 1,50-2,50 zł/km w zależności od wielkości zestawu do obsługi oraz ilości obsługi przy danej imprezie.

Przy imprezach wielodniowych lub imprezach w  miejscowościach oddalonych od bazy firmy(Opole) ponad 150 km dodatkowo dochodzi zakwaterowanie obsługi (hotel z łazienką !).

Ceny do imprez wielodniowych lub tzw. obsłudze trasy koncertowej ceny są każdorazowo negocjowane .

Od 1.01.2011 do ceny naliczany jest podatek VAT 23%.

UWAGA ,możliwość upustów cenowych przy realizacji imprez od poniedziałku do czwartku.

» Strona główna
 

Galeria zdjęć

Copyright © 2016 Audio Visual - Wszelkie prawa zastrzeżone